Watsu patyrimas

MINTYSWATSU

10/20/2021

Apie Watsu® sulaukiu turbūt daugiausia klausimų savo praktikoje. Pabandysiu papasakoti, bet iš ties tik patyrus gali suprasti, kas tai yra :)

Watsu patyrimas
meditacijos ir judesio dermė šiltame vandenyje, kartu ir taškinis Shiatsu masažas, gilus poilsis, kelionė į Save.

Man labai gera dalintis vandeninės 𝕎𝔸𝕋𝕊𝕌® terapijos patyrimu 🙌
🔹
𝕎𝔸𝕋𝕊𝕌 (Water Shiatsu) sesijos metu tampi besvoriu,
čia nėra fizinės ir emocinės įtampos.
Jausmas „lyg plūduriuotum ant debesies“.
🔹
Šiltas vanduo švelniai atpalaiduoja įtampas kūne, atlaisvina sąnarius ir minkštuosius audinius, o tai sunkiai pasiekiama sausumoje. Švelnūs judesiai vandenyje susiderina su Jūsų kvėpavimu, protas ir kūnas atsigauna, kaip po gilaus miego.
🔹
𝕎𝔸𝕋𝕊𝕌 sesijos metu pajausite unikalų atsiribojimą nuo išorinio pasaulio. Laikas netenka svarbos, susitelkiama į vidų, dingsta išoriniai dirgikliai.
🔹
𝕎𝔸𝕋𝕊𝕌 sesijos tinkamos bet kokio amžiaus žmonėms, mylintiems vandenį, ar norintiems su juo susidraugauti. Atliekamos uždarame nedideliame baseine, labai šiltame vandenyje (apie 35 laipsniai). Sesijos trukmė apie 45 min, susipažinimui galimos trumpesnės 20-30 min patyriminės sesijos. Galite atvykti kartu su artimaisiais ar draugais.

🔹
Gilus 𝕎𝔸𝕋𝕊𝕌 patyrimas su niekuo nesulyginamas, ir man pačiai kiekvienas susitikimas vandenyje yra didelis patyrimas. Labai dėkinga už galimybę būti kartu 🤍


Susipažinau su Watsu 2009 metais, besilaukdama dukros.

Ypatingai mane sužavėjo šią praktiką į Lietuvą atvežusi mokytoja Jurga, dovanojanti šį patyrimą besilaukiančioms moterims. Vėliau - savo mažylių plukdymai. Pajutau, kad noriu studijuoti šį meną giliau, ir taip nuo 2013 prasidėjo mano ilgiausia kelionė. Daugybė valandų vandenyje ir sausumoje Watsu studijose ir praktikose.

Ir koks džiaugsmas, kai 2021 m. pavasarį pagaliau rankose pasaulinis Watsu praktiko diplomas !

Kelios mokytojų mintys, kurios vis lydi mane...

"Healing is simply loving each other" (Shiatsu meistras Shinzo)
🔹

"... O dabar, pamirški visas schemas ir ką esi išmokusi - nerk į free flow, tegul žmogus ir vanduo rodo kelią ..." - Jurga Švedienė, paskutiniai Watsu3 mokymai šį pavasarį.

#WaterShiatsu #watertherapy #Watsu