Kombinacija 4 VARTAI

SAVITERAPIJOSAKTYVIEJI TAŠKAI

10/4/2021

Aktyviųjų taškų kombinacija 4 VARTAI

Keturi taškai, atveriantys gerą energijos ir kraujotakos tėkmę visame kūne.

Labai NAUDINGI šie taškai keičiantis metų laikams, keliaujant ir atostogaujant, kai kiek išsiderina vidinis ritmas, arba kai jaučiamės kiek sustingę, sunku išjudėti.

Tai plataus poveikio, adaptogeniniai taškai, įjungiantys kūno savireguliaciją ir balansą, tinka visai šeimai. Nenaudojame - nėštumo metu, ir esant dideliam organizmo ar kraujo nusilpimui.

RANKŲ TAŠKAI LI-4

aktyvina storojo žarnyno veiklą >> tinka visiems veido ir burnos srities negalavimams - galvos, dantų skausmams, sinusams, - aktyvina visus jutiminius organus, - stimuliuoja imuninę ir virškinimo sistemas, - kai pajuntame pirmuosius peršalimo, infekcijos, uždegimo simptomus, arba tiesiog profilaktiškai.

TAŠKAI PĖDOSE LV-3

išjudina tėkmę kepenų meridiane >> paskatina gerą KRAUJO cirkuliaciją, kai kepenų energija užsistovi - jaučiamės irzlūs, nepatenkinti, kyla pyktis, - kraujo sąstingis sukelia didžiausius skausmus visame kūne, - pastoviai jaučiama įtampa, nuotaikų bangavimai, skausmingas PMS, depresija ir galvos skausmai tai irgi užsistovėjusi energija, išjudėjus iškart pasijuntame GERIAU.

Veikdami šiuos taškus, paskatinsime vidinius savigydos procesus ir gerą cirkuliaciją. Norint stipresnio gydomojo poveikio - galima taškus veikti 3 kartus dienoje po 1-2 min; gerai tėkmei palaikyti - kartą dienoje x 3 dienas iš eilės.

Tai tik kelios minutės tavo laiko - bet didelis įnašas geresnei savijautai ir nuotaikai. Visuomet galime pasitarti asmeniškai.

#selfhealing #4gates #goodenergyflow #improvecirculation #healthy #accupressure #balance #happyflow