Breathe out, let it go

MINTYSRUDUOEMOCIJOS

10/18/2023

VĖLYVO RUDENIO TEMA

Gyvenimo kvėpavimas lengvai teka per mane

rudens energijos
rudens energijos

Atrodo, kas gali sieti visus šiuos dalykus?

Plaučiai ir storasis žarnynas dirba mūsų organizme kaip komanda ir visą rudenio laiką yra aktyvesni, jautresni ir labiau pažeidžiami.

Storasis žarnynas (jo ilgis apie 1.5 metro) padeda pašalinti organizmui nereikalingas medžiagas, ir jam tai padaryti padeda gilus kvėpavimas ir plaučiai.

Dauguma įkvepiame nepakankamai giliai, kad išsiplėstų plaučiai ir būtų tinkamai palaikomos kvėpavimo ir šalinimo sistemos. Taip lengviau suprantama, kodėl negiliai kvėpuojančius žmones dažnai kankina vidurių užkietėjimai.

Giliai kvėpuodami padėsime savo vidaus organams tinkamai funkcionuoti.

Visos gyvybinės sistemos, organai ir audiniai priklauso nuo plaučių veiklos, dėl deguonies ir drėgmės paskirstymo. Energiją, paėmę iš oro ir maisto, plaučiai paskirsto po visą organizmą, ten, kur labiausiai reikia.

Gilus lėtas kvėpavimas pagerina mūsų imuninės, limfinės, kraujotakos, virškinimo, šalinimo ir nervų sistemos veiklą. Tai ir galingas emocijų transformavimo įrankis ir nuostabi pagalba mūsų skubančioje kasdienybėje.

Giliai kvėpuojant - atsipalaiduoja visas kūnas, pagerėja dėmesio koncentracija, miego kokybė, sąnarių lankstumas, išskiriami endorfinai, padaugėja jėgų.

Geresnė kraujo ir deguonies apytaka padeda odai - mūsų didžiausiam organui - valytis iš vidaus, išvengti ankstyvo senėjimo ir paskatina ją atsinaujinti. Oda, kvėpavimas ir žarnynas labai susiję.

breathe
breathe

Sveiki plaučiai - sveika, švytinti, drėgna oda.

Užsikimšęs žarnynas, nusilpusi plaučių energija - per ilgesnį laiką pasireiškia išsausėjusia oda ir plaukais, acne, apsunkintu kvėpavimu, sinusitu ir gerklės ligomis, sezoninėmis alergijomis, sutrikusi šalinimo veikla - sukelia vidurių užkietėjimą, dehidrataciją, gali įtakoti migreną, astmą.

Palaikant švarų žarnyną - šių negalavimų ir ligų galima išvengti.

Gilus kvėpavimas padeda išjudinti užsistovėjusią energiją, toksinus, paskatina vidinius valymosi ir įsisavinimo procesus. Kad palaikyti šiuos organus sveikus ir atsparius - daugiau dėmesio rudenį / žiemą skiriame aktyvesnėms, valomosioms, išjudinančioms praktikoms - fiziškai, emociškai, dvasiškai.

Leisk

sau

iškvėpti ...

Kvėpavimas labai galingas įrankis mūsų kasdienybėje - keletas gilių iškvėpimų ir tu jau daug ramesnėje būsenoje, savyje. Yra tokia gausa kvėpavimo praktikų - tik atrasti sau labiausiai patinkančią ir naudoti.

Kvėpavimas greičiausiai padeda mums sugrįžti į dabarties akimirką - ten kur mūsų dėmesys, ten ir visa gyvybinė energija. Net ir kelios minutės bus labai naudingos.

Galime iškvėpti ir paleisti visa, kas mums nereikalinga, įkvėpti - pripildyti save ne tik šviežiu oru ir deguonimi, bet ir naujomis šviesiomis idėjomis, grožiu ir visatos dovanomis.

Labai gera kvėpavimą sujungti su judesiu, vizualizacijomis, afirmacijomis. Dalinuosi labai nediduku video, kaip švelniai mus Qigong moko kvėpuoti judesyje - tai nuostabi praktika plaučių atvėrimui ir geresnei deguonies apytakai visame kūne, o tai ir geresniam virškinimui, emocijų balansui, vidinei ramybei.

📩 Pagal savijautą, galiu priderinti individualią praktiką, aktualią šioms rudenio temoms - skirtą kvėpavimui, sinusams, imunitetui ir metalo elementui sušvelninti. 💌 Praktikoje - gydantys judesiai, kvėpavimo technikos, savimasažas ir aktyvieji taškai.
Susisiekime > inesabaski@happyflow.lt
gyvenimo kvėpavimas
gyvenimo kvėpavimas