Ankstyvo ryto magija

MINTYSGYVENIMAS

11/11/2021

ankstyvas rytas
ankstyvas rytas

Kaip pasisemti įkvėpimo ir jėgų? ☀️

Pats stipriausias laikas dienoje yra ankstyvas rytas, kai kyla saulė. Šiame laike tiek gėrio, šviesos ir stiprybės - bunda visa žemė, gamta, gyvūnai, paukščiai ir mes kartu.

☀️

Mėgstamas rašytojas Omraam Aivanhovas apie šį laiką rašė, kaip apie gilią dvasinę praktiką.

".. Kai žiūrite į tekančią saulę, jos spinduliai ištirpdo kenksmingus, fluidinius, jus supančius sluoksnius, o sieloje pasėtos dieviškos sėklos pradeda dygti.. "

☀️

Net ir paprasčiausios ryto praktikos labai naudingos tiek fizinei, tiek emocinei savijautai > rytiniai pratimai, meditacija ir kvėpavimo praktikos paskatina vidinius valymosi procesus, pažadina ir pastiprina vidaus organus ir paruošia organizmą ilgai darbo dienai.

Tai turbūt ir buvo pirmas dalykas (prieš gerus 12 metų), nuo kurio pradėjo keistis mano gyvenimo ritmas ir įpročiai. Ne vienas mokytojas apie tai kalba, daug studijų yra padaryta. Tai didelis avansas mūsų sveikesniam gyvenimui, jo trukmei, pilnatvei.

☀️

Labai mėgstu keltis kuo anksčiau, kol visi namai ir gamta dar miega. Man patinka tiesiog pabūti toje švelnioje tyloje, prieš bundant miestui, pamedituoti, pamankštinti akis, paskaityti užrašus, užsirašyti kylančias idėjas, praktikuoti qigong. Užburianti ankstyvo ryto magija :)

☀️

Norint rytais keltis kuo anksčiau - vakare įpranti eiti ilsėtis anksčiau, kelios valandos iki vidurnakčio yra pačios geriausios poilsiui ir atsinaujinimui. Tada nesunkiai galime atsikelti 5-6 val. ryto ir pilnai užtenka to miego :) Gyvenu be žadintuvo daug metų, turiu savo vidinį.

☀️

Pasisemkime galingos Saulės energijos, kurią ji kas rytą mums dovanoja.

~ Ryto ramybėje gera išgirsti Save ~

kylanti saulė
kylanti saulė

Auksinė tylos minutė

.. padėkite viską į šalį, pajuskite savo kūną, kvėpavimą, ir kelias minutes ar sekundes pasėdėkite nieko neveikdami. tiesiog stebėkite, kas keičiasi ir kas atsiranda..

Tylos minutė sustabdė laiką..

Gera, iš naujo išmokti klausytis > klausytis tylos, tarpų tarp žodžių, ramumo aušroje ir slenkančio laiko..

Gera, iš naujo mokytis ragauti > akimirkos skonį, gėlės aromatą, dienos grožį..

Gera, iš naujo mokytis jausti > rankų prisilietimą, plakančią širdį, atsiveriančią erdvę ir sustojantį laiką.

Gera, vis iš naujo išgirsti ir pažinti Save.

< Ryto įkvėpimas knygoje 'Gydanti tyla', aut. Kankyo Tannier >

ryto meditacija
ryto meditacija