happyflow su Inesa Baski

darnoje su gyvenimu, gamta ir savimi

Kiekvienas metų laikas turi savo nuotaiką ir energiją, vyraujančią emociją, tuo metu jautresnius vidaus organus, atitinkamai turėtų keistis mūsų gyvenimo ir miego ritmas, mityba, mankšta.

Pagal gamtos ritmą gyvenu pati, apie tai ir mano pasidalinimai ir rekomendacijos.

HAPPYFLOW tai daugiau nei tik mankšta. Tai mano daugelio metų praktikos, išjaustos, patirtos ir holistiškai apjungtos į visumą.

> HAPPYFLOW praktikose susijungia gydomoji mankšta Qigong flow, kinų medicina ir aktyvieji taškai, 5 elementų sistema, kūno priežiūra, mityba ir dienos režimas pagal ajurvedą, aromaterapija, gydančios afirmacijos > Inesa Baski
.

Tai gali pasirodyti labai energetiniai dalykai, bet iš ties juk viskas ir yra energija:) Mus supanti Visatos ir gamtos energija, mūsų minčių ir emocijų energija, mūsų kūno energija, viskas nuolat juda ir sąveikauja tarpusavyje. Esame maža dalelė dideliame Visatos vandenyne, bet dalis visatos yra ir mumyse.

Jeigu norėtumei pasitarti ar pabandyti, kaip pagerinti savo nuotaiką, virškinimą, išjudinti užsistovėjusią energiją, kaip lengviau prisitaikyti prie besikeičiančių metų laikų - mielai susisiekime.

Pokalbiui, meditacijai, judesio praktikai, ar poilsio valandėlei. Inesa

Inesa Baski happyflow.lt